O firmie

Wyobraź sobie sytuację, w której z Twojego kranu leci krystalicznie czysta woda, nadająca się bezpośrednio do spożycia, bez konieczności jej przegotowywania. Wizja ta wcale nie musi być nierealna, warto jednak zdać sobie sprawę z tego, że możliwe jest to wyłącznie przy użyciu odpowiednich urządzeń. Woda bowiem, która płynie obecnie w naszych kranach zupełnie nie nadaje się do spożycia, a jej „uzdatnianie” polega na dodawaniu ogromnych ilości chloru, który zapobiega powstawaniu różnego rodzaju bakterii. Niestety, chlor reaguje z mikroorganizmami żyjącymi w tej wodzie tworząc szkodliwe związki, które mają fatalny wpływ na nasz organizm. I to właśnie z potrzeby dzielenia się krystalicznie czystą wodą, pozbawioną bakterii i chloru, powstała firma Wielkopolska Stacja Wody Medi-Aqua®.

Zdjęcie fontanny - krystalicznie czysta wodaDzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i pasji jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższej jakości urządzenia, dzięki którym marzenia o krystalicznie czystej wodzie w Waszych domach staną się rzeczywistością. Oferowane przez nas filtry do wody oraz zmiękczacze z innowacyjną głowicą BNT sprawią, że woda w Państwa domach będzie pozbawiona różnego rodzaju szkodliwych substancji oraz kamienia, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się dobrym zdrowiem i lepszym samopoczuciem, a urządzenia domowe i sanitarne w Państwa domach będą miały wydłużoną żywotność, przekładając się tym samym na znaczne zmniejszenie kosztów ich eksploatacji.

Wielkopolska Stacja Wody Medi-Aqua® to zespół osób, który jest w stanie zapewnić najwyższej jakości obsługę, fachowe doradztwo, a także pomoc przy wyborze najbardziej optymalnego urządzenia do Państwa domu, restauracji czy przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy.